سامانه ثبت ملک مسکن نت با هدف ایجاد کمک کاربران ایرانی از سال 1391  توسط محمد محسنی راه اندازی شد.

مسکن‌نت، یک وبسایت آنلاین برای خرید، فروش و اجاره ملک در ایران است. با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، ما راهی را برای کاربران فراهم می‌کنیم تا به آسانی و با اعتماد به نتایج دقیق و قابل اطمینان در دسترسی به ملک‌های خود بیابند.

در مسکن‌نت، ما متخصصان حوزه‌ی املاک را با حوزه دیجیتال و نرم‌افزار به هم می‌آمیزیم تا تجربه‌ی منحصربه‌فردی را برای کاربران فراهم کنیم. با دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از آگهی‌های فروش و اجاره ملک در سراسر کشور، ما به کاربران امکان می‌دهیم تا با جستجوی هوشمندانه و فیلترهای متنوع، ملکی را که با نیازها و معیارهای خود هماهنگ است، پیدا کنند.

علاوه بر جستجوی آسان، مسکن‌نت امکانات دیگری را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. این شامل مشاهده‌ی تصاویر و توضیحات مفصل ملک، مقایسه‌ی قیمت‌ها و اطلاعات املاک مشابه، امکان مذاکره و تماس با مالکان مستقیماً و امکان ثبت نظرات و امتیازات در مورد املاک مورد نظر است.

هدف ما در مسکن‌نت، فراهم کردن یک بستر قابل اعتماد و شفاف است که خریداران، فروشندگان و مستأجران بتوانند با اطمینان بهترین تصمیم را بگیرند. ما به دنبال ایجاد یک تجربه کاربری بی‌نظیر هستیم که مبتنی بر اعتماد و اطلاعات دقیق است تا همه‌ی طرف‌های معامله بتوانند به راحتی و با اطمینان بیشتر به خرید، فروش و اجاره ملک بپردازند.