خرید، فروش، رهن، اجاره، مسکن، ویلا، آپارتمان، تجاری، زمین با بهترین قیمت در قائمشهر

سایت مسکن نت از شما بازدیدکنندگان عزیز دعوت می کند تا تمامی فایل های مربوط به خرید و فروش ویلا، آپارتمان، زمین و باغ ویلا و رهن و اجاره ی انوع ویلا و آپارتمان در شهر قائمشهر را بررسی کنید. همچنین شما می توانید ملک خود را بصورت رایگان در سایت مسکن نت ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن ملک خود را بفروش برسانید.

2 خواب
50 متراژ
رهن: 10,000,000
اجاره: 1,000,000
3 خواب
1080 متراژ
120 زیر بنا
1 خواب
۲۱۰ متراژ
۲۱۰ زیر بنا
قیمت: 400,000,000
2 خواب
95 متراژ
رهن: 12,000,000
اجاره: 600,000
3 خواب
500 متراژ
300 زیر بنا
قیمت: 1,100,000,000

قائمشهر به دلیل قرارگیری در موقعیت استراژیک و نزدیکی به جاده ی فیروزکوه سبب شده تا بسیاری از تهرانی ها علاقه به خرید ملک در این شهر داشته باشند. بسیاری از افراد برای خرید خانه در قائمشهر به سراغ محله های شلوغ می روند ولی به دنبال خانه کلگنی می گردند که علاوه بر داشتن خانه در شمال هزینه ی کمتری رو بابت ملک بپردازند.

قیمت زمین در قائمشهر نسبت به شهرهای دیگر مانند چمستان ارزان تر است زیرا فاصله ی شهر قائمشهر با دریا بیشتر از شهرهای دیگر است اما به کوه و جنگل نزدیک می باشد.

قائمشهر نیز مانند دیگر شهرهای شمال آب و هوایی مرطوب و معتدل دارد. رطوبت بالا در کنار مناطق کوهپایه‌ای جنوبی شهر با پوشش درخت فراوان و ارتفاع زیاد، آب و هوای کوهستانی و سرد برفی را هم به این منطقه آورده است. چرا که این شهر درست در میان کوه و دریا قرار گرفته است.

یکی از بهترین مزیت های خرید و فروش ملک در قائمشهر داشتن راه آهن می باشد که تا بندرترکمن و گرگان ادامه دارد که سبب دسترسی آسان و بدون ساعت‌ها رانندگی در ترافیک روزهای تعطیل جاده فیروزکوه می شود. بسیاری از افراد از تهران برای تماشای جاهای دیدنی قائمشهر تورهای بسیاری وارد این ایستگاه قطار می‌شوند.

ما در سایت مسکن نت سعی کردیم تا تمامی املاک اعم از خرید و فروش و رهن و اجاره ی ویلا، آپارتمان و زمین در قائمشهر می باشد را در اختیار شما قرار دهیم و شما می توانید در سایت مسکن نت به راحتی و بصورت رایگان املاک خود را ثبت کنید.

خرید و فروش ویلا در قائمشهر

خرید و فروش آپارتمان در قائمشهر

خرید و فروش زمین در قائمشهر

رهن و اجاره ی ویلا در قائمشهر

رهن و اجاره ی آپارتمان در قائمشهر